EXPRESNÍ VÝROBA RAZÍTEK COLOP EOS LINE

Moderní, trendová a ergonomicky navržená blesková razítky EOS Line nabízejí řadu velikostí a bleskové vyhotovení. Garance dvacetitisíc otisků bez nutnosti doplnění náplně zajistí dlouhodobý bezúdržbový provoz.


NABÍDKA RAZÍTEK - NEJČASTĚJI POUŽÍVANÁ RAZÍTKA


EOS 20
Razítka správné velikosti pro ty nejdůležitější informace - vytváří rohový otisk razítka a tímto nejběžnějším formátem se hodí obzvláště pro adresy s logem nebo bez loga.
Otisk razítka: 38 x 14 mm (max. 4 řádky)
Cena: 350,- Kč
EOS 30
Velikost razítek EOS 30 je jednou z nejčastěji používaných velikostí pro razítka s adresami - vytváří rohový otisk razítka a tímto nejběžnějším formátem se hodí obzvláště pro adresy s logem nebo bez loga.
Otisk razítka: 51 x 18 mm (max. 5 řádků)
Cena: 420,- Kč
EOS 40
Razítka EOS 40 nabízí dostatečně velkou plochu také pro delší adresy a různé informace - vytváří rohový otisk razítka a tímto nejběžnějším formátem se hodí obzvláště pro adresy s logem nebo bez loga.
Otisk razítka: 59 x 23 mm (max. 6 řádků)
Cena: 520,- Kč
EOS 50
Razítka EOS 50 mají ideální velikost pro velké texty s logem - vytváří rohový otisk razítka a tímto nejběžnějším formátem se hodí obzvláště pro adresy s logem.
Otisk razítka: 70 x 30 mm (max. 7 řádků)
EOS 60
Razítka EOS 60 nabízí obzvláště velkou plochu pro texty a loga - vytváří rohový otisk razítka a tímto nejběžnějším formátem se hodí obzvláště pro velké texty s logem nebo bez loga.
Otisk razítka: 76 x 38 mm (max. 8 řádků)
Ceny včetně DPH 21%