na tisk jsme tady my!

Poskytujeme služeby v oblasti černobílého a barevného tisku, kopírování, skenování až do formátu A0++. Používáme nejnovější tiskové technologie, které zaručují vysokou kvalitu tiskových výstupů. Naše tiskové centrum se zaměřuje na široké tiskové, kopírovací a doplňující služby jak pro širokou veřejnost, tak firemní klientelu.

Našim zákazníkům nabízíme možnost zajištění komplexní tiskové produkce.

Nabídka zahrnuje kvalitní malonákladové tisky pro oblasti marketingových dokumentů - letáky, brožury, tiskoviny; specializovanou oblast konferenčních tisků - školící materiály, manuály, návody apod.; a ostatních dokumentů - jídelní a nápojové lístky, kalendáře, vizitky, samolepky...

Výhodou digitální produkce i nadále zůstává rychlost a přiznivější cena u malonákladových serií. Kvalita tisků je srovnatelná s ofsetovým výstupem.

Novým produktem je velkoformátový tisk technologií barevných tonerových perel. Tato ojedinělá technologie nabízí vysokou kvalitu výstupu bez nutnosti použití speciálních médií o vysokých gramážích (fotopapíru apod.). Tímto je výsledná cena námi realizovaných tisků nižší než u konkurence. Samozřejmostí je tisk na další speciální média dle požadavku zákazníka.

V neposlední řadě realizujeme služby zaměřené na práci s projektovou technickou dokumentací, stavebními plány a souvisejícími dokumenty. Z Vašich předloh a dat zhotovíme vícetisky včetně skládání a kompletace v krátkých dodacích lhůtách díky on-line skládacímu zařízení. Vzhledem k znalosti CAD systémů vytiskneme dokumenty včetně nastavení dle stavařských a strojařských zvyklostí.

Jsme zde pro Vás již od roku 1992.